Michał Pietrzak - Ambasador Fundacji

Tancerz, aktor, choreograf. Od lat związany z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Tworzył układy choreograficzne do wielu spektakli, ostatnio „Marlena Dietrich. Iluzje” dla Teatru Miejskiego w Gdyni. Michał jest z nami od samego początku istnienia Fundacji, dzieli się swoją dobrą energią, ma genialne poczucie humoru i potrafi rozluźnić nawet najbardziej napiętą atmosferę. A do tego ten chłopak naprawdę potrafi latać!

Monika Pryśko

Uwielbia kobiety, zawsze chciała z nimi pracować – jak widać, marzenia się spełniają. W Sylwestra 2009 roku postanowiła, że będzie copywriterem. Od 10 lat tworzy bloga Tekstualna.pl, współtworzy magazyn The Mother MAG, w 2021 wydała książkę ,,Bój się i działaj”. Wciąż szuka #motherlifebalance i coraz więcej frajdy odnajduje w ciszy, spokoju i strefie bez wi-fi. Trudne emocje tłumaczy na polski.

Danuta Piasecka

Absolwentka MBA, moderatorka Design Thinking, przedsiębiorczyni, trenerka i doradczyni biznesowa specjalizująca się w opracowaniu strategii działania z 11-letnim doświadczeniem w pozyskiwaniu klientów. Zawodowo pomaga mikroprzedsiębiorcom planować i wdrażać strategie, dzięki którym zarabiają więcej. Prywatnie żona i wielka fanka jazdy hard enduro. Danka wspiera Fundację wiedzą i doświadczenim z zakresu planowania strategicznego i pozyskiwania funduszy na działalność.

Konrad Imiela

Absolwent wrocławskiej PWST. Aktor wrocławskich teatrów: Polskiego, K2, Teatru Nr 12, występował też w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie. Od roku 2003 związany z Teatrem Muzycznym Capitol – najpierw jako aktor, a od 2006 roku także dyrektor naczelny i artystyczny. W latach 2007-2014 dyrektor artystyczny Przeglądu Piosenki Aktorskiej.

zdjęcie i opis: www.teatr-capitol.pl/zespol/konrad-imiela/

Marek Janigacz

Założyciel firmy ERDAD Doractwo Szkolenia Gry. Doświadczony doradca organizacyjny, Trener Biznesu Akademii SET® i projektant gier symulacyjnych. Współautor książki „Game thinking w praktyce. Czego mogą nas nauczyć projektanci gier?”. Od 2012 r. związany z branżą projektowania innowacyjnych narzędzi edukacyjnych. Współtwórca kilkudziesięciu gier symulacyjnych i szkoleniowych (zarówno komputerowych, planszowych czy konstrukcyjnych). To dzięki Markowi nasz KOJOS ma nowatorską formę gry, która pozwala nam pomagać dzieciakom w atrakcyjny dla nich sposób. Więcej o Marku tutaj: www.erdad.pl