Zarząd i rada fundacji

Marta Osadkowska

Prezes Fundacji

Edyta Ogrodowiak

Zarząd Fundacji

Katarzyna Dołżycka

Rada Fundacji

Barbara Gajos

Rada Fundacji

Marta Osadkowska

Chciała być człowiekiem nauki, ale chęć pomocy dzieciom wygrała. Jest społecznikiem, najbardziej motywuje ją dokonywanie zmian. Zawsze marzyła o robieniu czegoś dobrego dla innych. Lubi książki i wspinaczkę, spokoju szuka w jodze. Na pytanie: w góry czy nad morze, zawsze wybierze góry. Pisze felietony i reportaże dla magazynu The Mother MAG. Po kilku latach wolontariatu w Pieczy Zastępczej postanowiła zrobić dla dzieciaków więcej, takie są początki Fundacji Widzialne Dzieci.

Edyta Ogrodowiak

Jak to dobrze mieć Edytę w swojej drużynie! W domowym zaciszu to mama, żona, nasza przyjaciółka, która zawsze nakarmi, z ciekawością wysłucha, poleci dobrą książkę, czasem zniknie na chwilę, by zaopiekować się ogrodem. Zdecydowanie wie, jak cieszyć się z małych rzeczy! Poznajcie też jej drugą naturę. To bardzo dobrze zorganizowana, konkretna i skuteczna pani prezes i przedsiębiorczyni. Inspirują ją historie innych ludzi, nic dziwnego, że aktywnie tworzy lokalne społeczności.

Katarzyna Dołżycka

Kto zawsze ma przygotowany plan A, B, a także C, D i E? Kasia. Ta strateżka ma ścisły umysł, a także moc w dążeniu do celu. I choć lubi mieć wszystko poukładane i zaplanowane, co jakiś czas opuszcza wygodną strefę komfortu, by dać się zaskoczyć i sprawdzić, gdzie są jej limity. Gromadzi w pamięci historie spotkanych ludzi, bo nie może oprzeć się swojej ciekawości drugiego człowieka.

Barbara Gajos

Kobieta-excel. Na co dzień przedsiębiorczyni, księgowa, która wszystko przekłada na cyfry i tabelki. Uwielbia swoją pracę tak jak swoją rodzinę. Jest żoną oraz mamą nastoletnich bliźniaków – można zobaczyć, że niezły z nich zespół, gdy grają razem w planszówki. Gdy potrzebuje odskoczni, znika w ogrodzie. Ale w nim również potrafi się zapomnieć. Bo gdy już coś robi, to na 100%.